Портал www.1tv.co.ua — это двадцать четыре часа в сутки непрерывного радио- и телевещания в цифровом качестве! Международные премиум-телеканалы, радиостанции, кино, музыка, передачи: всё это в эфире медиа-проекта www.1tv.co.ua

Как смотреть?

Вещание телеканалов и радиостанций на нашем сайте осуществляется круглосуточно. Онлайн-трансляции начинаются через 10 секунд после нажатия кнопки «Play» — в зависимости от скорости вашего Интернет-провайдера. Необходимо дождаться начала вещания. Для просмотра телеканалов на весь экран, наведите курсор мыши на окно плеера и нажмите на соответствующую кнопку. Возможен выбор качества вещания: SD и HD. Внимание! Трансляция на портале www.1tv.co.ua осуществляется в тестовом режиме. Если изображение прервётся, перезагрузите страницу. Желаем приятного просмотра!

Чому дитина повинна допомагати з домашніми справами?

Багато батьків часто оберігають своїх дітей від будь-яких домашніх справ. Чи Правильно це? Чи зможе дитина цінувати чужу працю якщо не буде докладати маломальских зусиль, роблячи що-небудь по дому? Адже справи домашні формують в людині почуття відповідальності і турботи до оточуючих людям.

Батьки часто у своєму бажанні всебічно розвивати дитину записують його на курси іноземних мов, гуртки художньої творчості, спортивні секції. А ось виконувати роботу по дому їм не доручають, оскільки не вважають це за потрібне або свідомо оберігають їх від побутових труднощів. Хіба що дівчата грають онлайн в прибирання та готовку їжі — games-girll.com/українська/. В результаті ситуація доходить до такого рівня, коли переконати дітей прибратися хоча б у власній кімнаті буде справою абсолютно марною.

Дослідження. За дослідженнями соціологів, 82% з опитаних дорослих в Україні займалися роботою по будинку, коли були маленькими. Але лише 28% готові доручити таку роботу своїм чадам. Батьки воліють завантажувати дитину тими заняттями, які гарантують їм успіх у майбутній кар’єрі, а ось домашніми обов’язками не обтяжують. Проте давно відомо, що робота по дому не лише робить дитину більш організованим за життя, але і позитивно впливає на психіку і успіхи в навчанні.

Передаючи дітям певні господарські обов’язки, дорослі сприяють появі у них більшої впевненості в собі і самостійності. Дослідження показали, що малюки, які допомагають батькам з 4-5 років, були більш товариськими, швидко заводили друзів, добре вчилися в школі і Вузі. Їх однолітки, не обтяжені домашніми обов’язками в ранньому віці, які починали допомагати по дому з підліткового віку не так швидко піднімалися по кар’єрних сходах.

Допомагаючи сім’ї, діти вчаться бути більш чуйними, розуміючими, добрими, допомагати іншим, дбати про рідних. Якщо діти відмовляються від домашніх справ під приводом велику завантаженість у школі, не варто їх повністю звільняти домашніх обов’язків. Дозволяючи дитині відмовитися від обов’язків по дому батьки мимоволі формують у них певну установку: оцінки в школі вагоміше, ніж увага до сім’ї. Зараз це може здатися дрібницею, але з часом ви побачите свою помилку.

Мотивувати і направити дитину на домашні справи можна, спираючись на наступні рекомендації:

Будьте уважні до своїх слів. На думку психологів, вдячність до дітей повинна бути виражена не формальної фрази, наприклад, «дякую за допомогу» (її буде недостатньо). Подякуйте дитини, назвавши його хорошим помічником: «ти такий хороший помічник». У нього не тільки виникне бажання ще раз зробити щось по дому, але і підвищиться самооцінка, він відчує, що без нього родині буде реально важче справлятися, він корисний і важливий для своєї сім’ї.

Пам’ятайте про розпорядок. Складаючи розклад занять дитини – уроки, музика, мовні курси, спорт, відпочинок – внесіть в нього і домашні справи. Так він відчує їх важливість і буде виробляти відповідальне відношення до них. І так ви привчите дитину до дисципліни.

Ігрові завдання не завадять. Можна спробувати розробити цілу квестовую систему домашніх справ. Виконуючи кожне з них поспіль, він послідовно переходити до більш складним. Наприклад, витерти пил зі столу, підмести у вітальні, потім більш цікаве завдання — включити пральну машину :).
Не слід застосовувати грошову винагороду. На думку психологів, матеріальне заохочення погіршує мотивацію дитини. Свою допомогу він вже буде розглядати з меркантильної точки зору — без бажання допомогти батькам, а лише з метою отримати за неї гроші. Читаємо також: Діти і гроші: 10 помилок фінансового виховання.

Велике значення має рід занять, які ви даєте дитині. Щоб не виховати егоїста, варто підібрати для дитини такі заняття, які будуть необхідні всієї сім’ї, а не тільки йому. Нарівні з наведенням порядку в своїй кімнаті, можна доручити йому помити посуд і протерти пил у вітальні.
Наказовий тон – це виключено. Наказовий спосіб у розмові краще пом’якшити — не «прибери», а «давай приберемо». Важливо акцентувати увагу на тому, що це не занудне і тяжолое заняття, а можливість подбати про рідних.

Позитивна забарвлення для домашніх справ. Не варто доручати якусь домашню роботу дитині в якості покарання. Говорите про домашній роботі в позитивному або нейтральному ключі. Постійно повторюючи слова про те, як важко справлятися з домашніми обов’язками, – як ви втомилися мити підлогу або пилососити – ви покажете дитині приклад, який він візьме на озброєння. І тоді йому теж не буде подобатися це робити. Краще загострити увагу на турботі про будинку і підтримці чистоти в інтересах комфорту для всіх членів сім’ї.

Обратите внимание!

1. В плеере бывает всплывающая реклама. Показывается один раз, и ее можно закрыть (просмотру не мешает).
2. Добавлены премиум-каналы (доступны через боковое меню).

ПОДДЕРЖИТЕ РАЗВИТИЕ ПРОЕКТА

Поддержать нас можно через систему «Яндекс.Деньги»:


Или через перевод при помощи пластовых карт:


Благодаря вам мы можем продолжать бесплатную трансляцию каналов.

Расскажите о нас друзьям

КАК ДОБАВИТЬ САЙТ В БЕЛЫЙ СПИСОК?